Inteligentne systemy alarmowe – Montersi i Satel

Montersi i Satel to dwie polskie firmy technologiczne, które od ponad dekady współpracują w zakresie dystrybucji inteligentnych systemów alarmowych i systemów monitoringu przystosowanych do skutecznej ochrony osób oraz budynków.

Ponad 10 lat temu pasja do nowoczesnych systemów alarmowych i monitoringu połączyła dwie polskie firmy – Montersów oraz Satel. Montersi są oficjalnym dystrybutorem najwyższej jakości urządzeń Satel, które pozwalają tworzyć znakomite systemy alarmowe i montować je w naszych domach i budynkach. Pełne informacje dostępne pod adresem:  https://www.montersi.pl/wsparcie/dystrybutor-satel/

Montersi i Satel – zmiłowanie do nowoczesnych technologii

sat3

W ofercie marki Satel znajdziemy nowoczesne urządzenia pozwalające tworzyć wysokiej jakości inteligentne systemy alarmowe i systemy monitoringu. Zapewniają one skuteczną ochronę osób oraz budynków, w tym domów, biur, hal fabrycznych czy hurtowni.

Wysokiej klasy sprzęt, dzięki swojej specyfice, umożliwia komponowanie systemów dopasowanych do indywidualnych potrzeb i projektów. Zarówno rozbudowane systemy klasy premium, jak i tańsze systemy na przeciętną polską kieszeń. Urządzenia Satel dostępne w asortymencie sklepu Montersi będę znakomitym zakupem dla instalatorów i monterów, którzy mogą instalować je na zamówienie swoich własnych klientów.

Satel – polska marka z polskim kapitałem

Warto podkreślić, że Satel to w 100% polska marka, która jest odpowiedzialna za projektowanie, produkcję oraz sprzedaż urządzeń do inteligentnych systemów alarmowych i innych. Na rynku działa już od ponad 25 lat. W tym czasie zdobyła zaufanie klientów i ogromną renomę – nie tylko na rynku polskim, ale także na 50 rynkach zagranicznych. I wszystko to powstaje w naszym kraju rękami polskich najlepszych fachowców. Satel zatrudnia ponad 270 pracowników i oferuje ponad 400 produktów, które można znaleźć właśnie w sklepie Montersi.

sat5

Urządzenia Satel są innowacyjne i charakteryzują się eleganckim i nowoczesnym wykończeniem. W ofercie znajdziemy między innymi podzespoły i produkty do systemów alarmowych, urządzenia do automatyki domowej, do sygnalizacji pożarowej, urządzenia i podzespoły do kontroli dostępu, urządzenia do systemów telewizji przemysłowej-monitoringu i wiele innych.

Specyfika i różnorodność urządzeń pozwalają tworzyć systemy dopasowane do indywidualnych potrzeb. Satel dodatkowo wciąż inwestuje w nowe technologie i poprawę funkcjonalności swoich urządzeń. Dzięki temu produkty odzwierciedlają trendy na rynku i zapotrzebowania użytkowników.

Jakość spełniająca najwyższe normy

Firma Satel przykłada ogromną wagę do dotrzymywania norm i standardów jakości swoich produktów. Wszystkie urządzenia przechodzą pełne wewnętrzne testy funkcjonalności już na etapie produkcji. Satel wdrożyło też normę jakości ISO 9001:2000, dzięki czemu użytkownicy systemów Satel mogą spać spokojnie.

sat4

Systemy Satel oferowane przez firmę Montersi przeznaczone są także dla indywidualnych instalatorów, którzy chcą mieć gotowy sprzęt do zamontowania w domach i budynkach swoich klientów. W firmie Montersi zapewniamy im nie tylko pełne wsparcie techniczne i pomoc, ale także najwyższej jakości szkolenia. Wiemy bowiem jak ważne jest odpowiednie przygotowanie i gotowość wychodzenia naprzeciw trudnościom.

Montersi dzielą się swoją wiedzą

Współpraca dwóch polskich firm w dziedzinie inteligentnych systemów alarmowych przynosi wiele korzyści klientom. Firmy łączą to, co mają najlepszego – znakomitej jakości sprzęt, wiedzę, umiejętności praktyczne, elastyczne podejście do potrzeb klientów. Firmy stawiają sobie za cel poprawę bezpieczeństwa osób oraz budynków.

Montersi współpracują z siecią monterów i instalatorów oferując im pomoc techniczną na każdym etapie współpracy oraz wysokiej jakości programy szkoleniowe. Satel dostarcza z kolei znakomite urządzenia pozwalające instalatorom sprostać wymaganiom ich klientów, a także wsparcie i pomoc techniczną. Marka uruchomiła także unikalny program szkoleń warsztatowych dla instalatorów.

bcs10

Pełne informacje dostępne na stronie:  https://www.montersi.pl/wsparcie/dystrybutor-satel/

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz