Leasing dźwigów z zagranicy

Rozwój Państwa działalności stał się dla nas priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, jak istotny jest niezawodny i nowoczesny sprzęt wysokiej jakości, dlatego każdego dnia nasi specjaliści dokonują dla naszych Klientów analizy rynku oraz szukają najlepszych rozwiązań (http://leasingdzwiguzzagranicy.pl/).

Firma z tradycjami

Od ponad dekady zajmujemy się leasingiem dźwigów z zagranicy. Skracamy czas oczekiwania na wybrane urządzenie, a także ułatwiamy załatwienie wszelkich formalności. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że możemy zaoferować najlepszą na rynku ofertę tak pod kątem samych dźwigów, jak i ceny oraz jakości.

2a

Zaufany partner w biznesie

Dla wielu staliśmy się stałym i zaufanym partnerem w biznesie. Znając specyfikę branży, odnosimy ją w sposób bezpośredni do unikatowych oczekiwań i wymagań leasingobiorców. Proponowane przez nas rozwiązania są perfekcyjnie dopasowane i zoptymalizowane, dzięki czemu jesteśmy jedyną firmą na rynku, która tak doskonale uzupełnia park maszynowy wielu przedsiębiorstw.

Specjalizujemy się w leasingowaniu dźwigów z zagranicy. Uprościliśmy system płatności, za sprawą czego koszty są niewspółmiernie mniejsze, a obciążenie budżetu firmy leasingobiorcy zdecydowanie niższe. To rozwiązanie pozwalające na ominięcie polskich pośredników — płatność wpływa bezpośrednio na konto zagranicznego partnera. Perfekcyjna i wielopłaszczyznowa obsługa powoduje, że nasze doświadczenie w obsłudze transakcji zagranicznych jest dla przedsiębiorców łatwiejsza i lepsza od tej rodzimej.

Zespół, który pracuje dla Was

Od samego początku naszej działalności ukierunkowaliśmy się na leasing dźwigów z zagranicy, który wyróżniałby się prostotą i niskimi kosztami. Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu przedsiębiorców samodzielne załatwienie formalności u zagranicznego dostawcy mogły stwarzać wiele trudności związanych, chociażby z barierą językową, czy nieznajomością tamtejszych przepisów prawnych.

2bNasz zespół to wysokiej klasy specjaliści, którzy wyśmienicie poruszają się po świecie leasingów dźwigów i maszyn pochodzących bezpośrednio z zagranicy. Niezmiennie służymy poradą przy wyborze właściwego urządzenia, a także towarzyszymy podczas prowadzenia rozmów handlowych. Płatność dokonywana jest niezmiennie bezpośrednio na konto zagranicznego dostawcy. Będąc Państwa partnerem, negocjujemy cenę wybranego dźwigu, a także w większym stopniu zajmujemy się jego importem do Polski.

Szukając pewnego partnera, który może udokumentować swoją wiarygodność oraz skuteczność zapraszamy do nas http://leasingdzwiguzzagranicy.pl/. Jesteśmy przekonani, że raz powzięta współpraca będzie długofalową i perfekcyjną.