Palety drewniane – jakie wybrać?

Za sprawą produktów, jakimi są palety, możliwy jest bezpieczny transport oraz magazynowanie wielu produktów, oraz urządzeń bez obaw o ich uszkodzenia. Duża drewniana paleta jest idealną podstawą do transportu nawet bardzo ciężkich paczek. Specjalna konstrukcja sprawia, że palety bez problemu mogą być przewożone za pomocą wózków widłowych oraz tzw. paleciaków.

Nasza firma Krukpal na rynku funkcjonuje od 2012 roku. Jesteśmy specjalistami od obrotu paletami. W naszej ofercie klienci znajdą palety o różnych zastosowaniach oraz udźwigu i rozmiarach. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów oraz przystępne ceny. Nasze główne miasta zbytu to Września, Gniezno, Słupca. Klientom zapewniamy transport 24 godziny na dobę specjalnie przygotowanym do tego samochodem.

Stale rozwijamy naszą ofertę oraz podnosimy jakość usług, dzięki czemu jesteśmy głównym sprzedawcą tego typu produktów w okolicy. Warto też wspomnieć, że prowadzimy także skup palet EURO. Dzięki temu możemy oferować niskie ceny oraz świetną jakość odnowionych przez nas palet.

Każda z oferowanych przez nas palet drewnianych jest w pełni sprawna, wolna od zabrudzeń oraz sprawdzi się w wielu zastosowaniach. Poza tradycyjnymi rozmiarami jesteśmy też w stanie dostarczyć naszym klientom palety drewniane o wybranym przez zleceniodawcę rozmiarze. Każda z nich jest wykonana w sposób dokładny i przez długi czas będzie spełniała swoje zadanie, zachowując pełną funkcjonalność. Nasza firma stale się rozwija i z roku na rok rozrasta się, zaopatrując wiele lokalnych firm w najwyższej jakości palety drewniane. Klienci chwalą nas za profesjonalne podejście do każdego z zamówień oraz elastyczność i skłonność do negocjacji ceny przy większych zamówieniach.

Wielu osobom wydaje się, że palety drewniane są produktem łatwo dostępnym, który bardzo często się wyrzuca. Jest to bardzo mylne pojęcie, gdyż koszt produkcji pojedynczego egzemplarza sprawia, że nikt kto zna się na tej branży, nie ośmieli się zniszczyć lub wyrzucić palety. Wiele osób, które nie potrzebują tego typu przedmiotów, odwozi je do naszego skupu, za które otrzymują bardzo dobrą cenę. Przy większych partiach oferujemy możliwość odbioru palet od klienta.

Jeżeli mieszkasz w okolicy Wrześni, Gniezna lub Słupca, to zapraszamy do odwiedzenia jednego z naszych punktów lub do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów współpracy. Warto także odwiedzić naszą stronę internetową, na której znajdziesz szczegółowe informacje na temat rozmiarów oferowanych palet, godzin otwarcia firmy oraz wiele innych przydatnych informacji – http://www.krukpal.pl/.

end