Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Firma Zodiakgroup działa na terenie całego kraju, oferując swoim klientom pożyczki pod zastaw mieszkania. Nie jest to kolejna niepewna firma, a renomowana marka, która może pochwalić się długoletnim stażem w branży. Oferujemy pożyczki wszystkim osobom, nawet tym, którym banki odmówiły potrzebnego wsparcia. Przyjmujemy zgłoszenia od osób z różnego miejsca kraju, zarówno z wielkich miast, jak i z mniejszych miejscowości.

Zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej oraz kontaktu z przedstawicielem, który dokładnie przedstawi ofertę oraz wytłumaczy, co trzeba zrobić, aby móc starać się o pożyczkę. Nie wymagamy specjalnych formalności ani potwierdzeń o uzyskiwanych dochodach. Umowa o pożyczkę zawierana jest w formie aktu notarialnego, w obecności obu stron oraz notariusza.

Pożyczka pod zastaw mieszkania to kredyt, którego zabezpieczeniem jest mieszkanie, polega ono na ustanowieniu hipoteki na księdze wieczystej mieszkania, którą wykreśla się po spłaceniu całego zadłużenia.

Wszystkie osoby, które mogą być zainteresowane taką formą pożyczki, powinny zgłosić się do przedstawiciela firmy Zodiakgroup, który zawsze służy radą i chętnie opowiada o korzyściach, jakie płyną z zaciągnięcia takiej pożyczki.
Firma zapewnia, że pieniądze płyną z rzetelnego źródła, co mogą potwierdzić wszystkie otrzymane certyfikaty oraz dokumenty, które firma posiada.

zodiak2

Działając na terenie całego kraju, Zodiakgroup pozwala na skorzystanie z usług osobom z wsi i dużych miast. Oferta otwarta jest dla wszystkich, którzy są zainteresowani wzięciem pożyczki pod zastaw mieszkania. Cały proces przebiega szybko, ponieważ nie wymagamy żadnych zaświadczeń, a całość odbywa się bez BIK i KRD.

Staramy się wyjść naprzeciw wymaganiom klientów i dlatego właśnie oferujemy im pożyczki na najlepszych możliwych warunkach, starając się, aby każdy klient mógł poczuć się wyjątkowo. Pracownicy firmy wszystkich przyjmują życzliwie i z uśmiechem. Wystarczy umówić się na wizytę wstępną w sprawie otrzymania pożyczki. Po zweryfikowaniu wszelkich wymaganych danych można przystąpić do podpisywania koniecznych dokumentów. Pieniądze otrzymuje się błyskawicznie, bez poręczycieli.

Dodatkowo firma nie wymaga żądnych opłat za rozpatrzenie wniosku. Każda osoba zainteresowana może więc go wypełnić, a decyzja zostanie rozpatrzona najszybciej jak to możliwe. Podejmowana jest ona głównie na podstawie wartości mieszkania, a klient niezwłocznie może liczyć na odpowiedź ze strony firmy. Zachęcamy do odwiedzenia strony http://zodiakgroup.com.pl/pozyczki/pozyczka-pod-zastaw-mieszkania/ po więcej informacji.

Przez wiele lat działania Zodiakgroup udzieliła już mnóstwo pożyczek pod zastaw mieszkania. Klienci firmy wiedzą, że mogą liczyć na najlepszej jakości obsługę oraz szybki przepływ pieniędzy.