Profesjonalne usługi geodezyjne Lubartów – BNiUG

Poszukujesz firmy świadczącej profesjonalne usługi geodezyjne? Chcesz podzielić lub wytyczyć działkę? Wznowić granice? A może wyznaczyć budynek? Geodezja to bardzo skrupulatna i szczegółowa nauka, dlatego warto znaleźć firmę, która oferuje wysokiej jakości usługi.

BNiUG świadczy profesjonalne usługi geodezyjne z przygotowaniem i obsługą nieruchomości na terenie miast: Lubartów, Lublin, Garbów, Niemce, Abramów, Firlej, Kamionka, Kock, Michów, Niedźwiada, Ostrów Lubelski, Ostrówek, Serniki, Uścimów oraz Łęczna.

Firma współpracuje zarówno z klientami indywidualnymi, jak i samorządami lokalnymi, biurami projektowymi, kancelariami adwokackimi, notariuszami, agencjami nieruchomości, firmami budowlanymi, deweloperami oraz inwestorami.

Najwyższa jakość usług geodezyjnych

Znalezienie firmy, która oferuje rzetelne usługi geodezyjne to nie lada wyczyn. Warto postawić na doświadczenie i satysfakcję poprzednich klientów. Wysokiej jakości usługi geodezyjne gwarantują stuprocentowe zadowolenie, dlatego BNiUG choć jest młodą, rozwijającą się firmą, może pochwalić się już ponad 1000 zadowolonych kontrahentów. Firma wykonała także ponad 3500 map, zrealizowała więcej niż 1500 zleceń, a geodeci spędzili aż 5000 godzin w terenie, co pozwoliło im zdobyć niewątpliwie ogromne doświadczenie.

Korzystając z usług Biura Nieruchomości i Usług Geodezyjnych masz gwarancję szybkiej i sprawnej realizacji powierzonych zleceń, a także profesjonalne wsparcie – specjaliści geodeci zawsze udzielą odpowiednich rad. BNiUG to firma elastyczna, dopasowująca się do indywidualnych potrzeb swoich klientów, którzy zawsze mogą liczyć na terminowe wykonanie usług.

Usługi geodezyjne oferowane przez BNiUG

Biuro Nieruchomości i Usług Geodezyjnych świadczymy usługi z zakresu geodezji i kartografii, m. in.:

 • wznowienie i stabilizacja punktów granicznych,
 • wykonywanie precyzyjnych pomiarów geodezyjnych przy użyciu specjalistycznego sprzętu,
 • ustalanie granic działki,
 • tyczenie budynków, budowli i innych obiektów wymagających pozwolenia na budowę oraz sieci uzbrojenia terenu,
 • przygotowanie map do celów projektowych,
 • inwentaryzacja powykonawcza budynków, lokali, sieci, infrastruktury uzbrojenia technicznego terenu i przyłączy,
 • geodezyjne podziały działek i nieruchomości.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Koniecznie zajrzyj na https://bniug.pl/uslugi-geodezyjne. Dobra firma geodezyjna zapewni Ci w pełni profesjonalne, wysokiej jakości usługi – nie szukaj daleko, skorzystaj z pomocy firmy BNiUG.

Co jeszcze?tachimetr

Firma podejmuje się także zadań z zakresu kartografii. Wszystkie pomiary wykonywane są przy użyciu profesjonalnych urządzeń, nad którymi zawsze sprawuje nadzór geodeta z uprawnieniami.

BNiUG:

 • sporządza mapy do celów projektowych,
 • przeprowadza inwentaryzacje,
 • zajmuje się też tyczeniem budynków,
 • wyznacza granice działek.

W realizacji każdego projektu uczestniczy wykwalifikowany geodeta oraz specjalista ds. zarządzania nieruchomościami.

BNiUG oferuje pośrednictwo przy obrocie nieruchomości oraz profesjonalne usługi w zakresie kompleksowej obsługi inwestycji budowlanych. Jeżeli chcesz skorzystać z usług BNiUG – zajrzyj na https://bniug.pl/ i dowiedz się więcej.