Weltex – oferta na poziomie

Weltex to marka, która odznacza się wysokim profesjonalizmem oraz doświadczeniem. Przedsiębiorstwo funkcjonuje na rodzimym rynku ponad 25 lat. Główne zadania firmy to dostarczenie wysokiej jakości systemów przeciwsłonecznych – dopasowanych do każdego rozmiaru okna oraz ich montaż. Przedsiębiorstwo prowadzi swą działalność na terenie następujących miast :

– Łódź

– Zgierz

– Aleksandrów Łódzki

– Konstantynów Łódzki

– Brzeziny

– Strykowo oraz okolice

Marka produkująca m.in. żaluzje, rolety, plisy oraz moskitiery cieszy się ogromną popularnością oraz zaufaniem wielu klientów.

Atrakcyjna oferta

Na szczególną uwagę zasługuje przede wszystkim bogata oferta. W szerokim asortymencie najwyższej klasy produktów znajdziemy żaluzje aluminiowe, żaluzje drewniane, rolety materiałowe, plisy – zarówno do okien dachowych, jak również okien typowych oraz moskitiery występujące w różnych wariantach. Wspólnym mianownikiem produktów stanowiących tą unikalną ofertę jest mnogość wzorów, barw i materiałów. Ogromne zróżnicowanie zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów – z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Warto wspomnieć o znakomitym stosunku jakości względem ceny, który sprawia, iż oferta jest jedną z najatrakcyjniejszych na rynku.

roleta_materialowa_5Rolety materiałowe

Rolety materiałowe stanowią jeden z najpopularniejszych wyborów pośród klientów. Dzieje się tak ze względu na ich olbrzymią uniwersalność oraz praktyczność, a także niską cenę. Dodatkowym walorem jest szeroki wybór kolorów oraz odcieni. Rolety materiałowe występują w następujących wariantach :

– Rolety materiałowe w prowadnicach (noc/dzień)

– Rolety materiałowe w prowadnicy z maskownicą

– Rolety materiałowe rzymskie

– Rolety materiałowe wolnowiszące

Rolety materiałowe typu – dzień/noc

Ta nietuzinkowa i niesamowicie praktyczna forma łączy w sobie cechy klasycznych żaluzji oraz rolet materiałowych. Dzięki zastosowaniu dwóch warstw materiału na którym naprzemiennie występują transparentne oraz zaciemniające pasy w sposób praktyczny można regulować poziom oświetlenia. Dodatkowym walorem jest prosty i solidny zarazem mechanizm łańcuszkowy oferujący wiele możliwości dotyczących regulacji. Bogaty wybór tkanin oraz barw z pewnością pozwoli dostosować rolety do stylistyki wnętrza.

Plisy

Plisy znajdujące się w atrakcyjnej ofercie marki Weltex występują w dwóch wariantach – plisy do okien dachowych oraz do okien typowych. Harmonijna forma wysokiej jakości tkaniny nada wnętrzom atrakcyjnego akcentu dekoracyjnego, zaś zasłonięcie dowolnego fragmentu okna uwypukli walory estetyczne danego pomieszczenia. Plisy to wyjątkowo praktyczne i uniwersalne rozwiązanie, które w niewielkiej cenie pozwoli regulować natężenie światła dziennego. Oczywiście to tylko część bogatej oferty marki Weltex. Ze szczegółami można zapoznać się poprzez stronę internetową – http://weltex.pl/, lub profil fejsbukowy – https://www.facebook.com/roletyWeltex.